Jasná okna s.r.o.

Doplňky do okna

Okno do dětského pokoje

Řešení je věnované rodinám s malými dětmi. Okno je vybaveno systémem speciálního kování s funkcí Tilt-First (vyklopení před otevřením) a klikou s klíčem, který chrání před náhodným otevřením dokořán (lze to až po otočení klíče).

Okno se skrytými panty

Tento model je připraven pro ty, kteří mají vysoká očekávání vzhledem k estetice. U oken je použitý systém skrývající panty, díky kterému se výrobek rozlišuje perfektním vzhledem a hladkým povrchem zaručujícím snadnou údržbu.

Okno, které brání vloupání

Model je věnovaný osobám, kterým záleží na zvýšeném pocitu bezpečí. Díky kování z třídy proti vloupání WK1 nebo WK2, bezpečnostním sklům a speciálním klikám vybaveným klíči. Námi nabízená okna jsou připravená, aby úspěšně zabránila vloupání.

Systémové doplňky

Řada funkčních a praktických systémových řešení jako: rozšiřovací profily, spojovací profily, zesilovací profily, dilatační profily, krytí prahů na balkonové dveře a mnoho jiných, které jsou nutnými prvky, se úspěšně používají k veškerým atypickým řešením.

Hliníkový práh na klasické balkonové dveře

Tento prvek je navržen pro balkonové dveře, aby zvýšil komfort používání. Doplněk umožňuje svobodný přechod na balkon a terasu bez bariér.

Balkonová protipruvanová západka a madélko

Velmi estetický a pohodlný doplněk, který usnadňuje přivírání dveří po východu na balkón nebo terasu, bez obavy nechtěného zavření, či otevření.


+420 774 120 210