+420 774 120 210 +420 775 142 693

Specialista na plastová okna a dveře - Praha

Velký výběr plastových oken, různých variant a designu, ale i z hlediska tepelně technických parametrů. Ať již v tradičním nebo moderním stylu, to je současná nabídka na trhu. „Sehnat“ plastová okna pro váš dům či byt dnes není problém a možností nabízíme opravdu mnoho.

V oblasti plastových oken a dveří, vám podáme odborné a přehledné informace. Pomůžeme vám orientovat se v nabídce na trhu, seznámíme vás s typy oken a jejich vlastnostmi a nabídneme ta správná plastová okna přesně pro vás.

Jasná oknaNaše nabídka oken a dveří je provázaná a komplexní. Tím můžeme vyjít zákazníkovi maximálně vstříc. Během krátké doby vyměníme stará okna za nová, zednicky začistíme a osadíme nové vnitřní i vnější parapety, sítě proti hmyzu nebo žaluzie. Všechny tyto služby máte přitom od jediného dodavatele.

Přednosti plastových oken od nás

  • Vysoká kvalita - použité profily pro zkonstruování oken v kvalitativní třídě A. Zpracování zvolené značky profilu je námi ověřeno ve výrobním procesu.
  • Dlouhá životnost - kvalitní materiály a sofistikovaný proces výroby zajišťují dlouhou životnost a udržují užitnou hodnotu oken.
  • Redukce tepelných ztrát - významné snížení tepelných ztrát přináší finanční úsporu a snižuje zatížení životního prostředí.
  • Ochrana před hlukem - již základní konstrukce okna citelně snižuje průzvučnost.
  • Ochrana soukromí - obvodové kování s několika stupni ochrany vhodně doplňuje systém zabezpečení domácnosti proti vloupání.
  • Stylová rozmanitost - široké spektrum designů, barev a dekorů dává možnost pro konkrétní představu o vzhledu okna.

Novinky

Jak nejlépe vybrat okno

27.04.2014

Čeká vás výměna oken? Podle čeho nová okna vybírat? Více »

Nová webová prezentace

26.04.2014

Nová webová prezentace. Nové služby. Nové produkty. Více »

Aktualizace služeb

01.04.2014

V současné době probíhá v naší společnosti zásadní zkvalitňování služeb. Více »

Služby